Sosnowiec Łączy Blogerów vol.2

Kiedy spotykają się ludzie, tworzy się niesamowita energia, która inspiruje do nowych, niesamowitych pomysłów, motywuje do działania i otwiera horyzonty, ale również kreatywnie nas rozbudza.

Takim wstępem przedstawiam kolejne fantastyczne spotkanie blogerów, w którym miałam przyjemność uczestniczyć. Po raz drugi Marcelka (Little Bit Life) zaprosiła nas do rodzinnego Sosnowca, ale tym razem wspierała ją również Magda oraz Paweł. Gościliśmy w ciekawym miejscu jakim okazał się Magiel Kulinarny – ciekawa, duża przestrzeń dostosowana i podzielona na wiele wariantów strefy mniejsze i większe i bardzo dobre jedzenie.

Miejsce jednak to nie wszystko – najważniejsi są ludzie – a zdecydowanie byli fantastyczni. Uwielbiam spotykać inspirujących ludzi, z którymi można świetnie się bawić, ale również można od nich czerpać pozytywną energię, a nawet się do wielu rzeczy motywować. Spotkałam kilka już mi dobrze znanych osób, ale również bardzo wiele nowych. Jako mama 3-miesięcznego maluszka byłam zachwycona z tak innego dnia, który naładował mnie energetycznie, by za chwilę wrócić do moich kochanych chłopców do domku. Potrzebne są czasem takie zwariowane popołudnia z szalonymi dziewczynami.

IMG_7164

IMG_6954

IMG_7117

Spotkanie, cele i prelegenci

Nie było to jednak tylko spotkanie ot takie zwyczajne, bo miało na celu kilka ważnych aspektów – społeczne wsparcie, kreatywne warsztaty i poznawanie siebie wzajemnie w tak licznym gronie osób inspirujacych i mających na każdy temat zdanie.

Jako grupa 31 blogerów wspieraliśmy Świetlicę przy Zespole Szkół Specjalnych nr 4 w Sosnowcu oraz Fundację Przystanek Schronisko. Zapewne dzieciaki jak i zwierzaki będą ogromnie uradowane z każdego rodzaju pomocy, dlatego móc ich wesprzeć było doskonałym pomysłem. Przecież każdy z nas lubi pomagać, a można zacząć tak prosto.

Na spotkaniu poznaliśmy również fantastycznych prelegentów, od których ja dowiedziałam się ciekawych rzeczy na tematy wózkowe, kosmetyczne oraz bardzo ważne tematy w rozwoju dzieci (m.in. asertywność, emocje). Bardzo miło było poznać każdą z reprezentujących się firm, bo doświadczenie pokazuje jak wiele interesujących produktów można poznać na tego typu spotkaniach. Często właśnie tu możemy je bliżej poznać i doświadczyć oraz dowiedzieć się ważnych informacji dotyczących wychowania i rozwoju dzieci.

Nas blogujących była tak liczna grupa, że warto tu nas pokazać.
A jeśli lubicie i chcecie to zapraszam do przedstawienia się również w komentarzach, bardzo miło będzie wirtualnie porozmawiać, a może do kolejnego zobaczenia!

 

.

IMG_7160

PRELEGENCI SPOTKANIA
Zaczynając od wózków – firma Baby design przedstawiłam nam wózkowy temat od podszewki, mogłyśmy zobaczyć, podoświadczać i dowiedzieć się informacji o wyborze wózka, funkcjonalności, a nawet o technicznych aspektach, które są bardzo ważnym elementem w trakcie użytkowania. Bo kto z nas wybierając wózek nie zastanawiał się jaka jest jego waga, jak się rozkłada i składa, albo też w jaki sposób można go najbezpieczniej wyczyścić i czy wielkość kół ma znaczenie. Na nasze wszystkie pytania odpowiadali przedstawiciele firmy, którzy mieli również dla nas niespodziankę w postaci 2 wózków, które za jakiś czas powędrowały do dwóch z nas.

IMG_6961

IMG_6975

.

Kolejnym etapem spotkania były warsztaty – jedna z grup doświadczała kreatywnej wiedzy od Skrzydlatej Żyrafy, a kolejna mogła dowiedzieć się na tematy kosmetyczne od przedstawicielki firmy Plus dla Skóry.
Jako, że w poprzedniej edycji spotkania –> Sosnowiec łączy blogerów uczestniczyłam w warsztatach Skrzydlatej Żyrafy, która potrafi z bardzo inspirujący sposób rozbudzić naszą kreatywność, by móc ją potem wykorzystać w zabawach z dziećmi, tym razem chciałam doświadczyć nowego. Dlatego też udział w warsztatach kosmetycznych.
Jednak gorąco polecam odwiedzić ośrodek twórczego rozwoju czyli Skrzydlatą Żyrafę, zobaczcie sami jak szeroką gamę atrakcji i ogromnej twórczej wiedzy ma w swojej ofercie dla dzieci oraz rodziców.

IMG_7236

Jak to zawsze na spotkaniach bywa poznaję zawsze nowe, ciekawe produkty – tym razem kosmetyczne z firmy Plus Dla Skóry, która jest na rynku dopiero od 2013 roku i co ciekawe można ją spotkać jedynie w niektórych aptekach. Marka kosmetyków do pielęgnacji skóry twarzy, ciała oraz włosów dostępna w kilku liniach, o których fantastycznie opowiadała nam energetyczna Roksana. Aktualnie korzystam z kilku produktów i jestem z nich bardzo zadowolona, mają fajną konsystencję, a skóra po ich użyciu jest delikatna. Warto zapytać w aptece o kosmetyki Plus Dla Skóry.

IMG_7167

IMG_7172
IMG_7171
DSC_3528
 
Ostatnim punktem kreatywnego spotkania była prezentacja Evo Kids, do świata którego wprowadziła nas Dominika, doświadczona mama, z którą fantastycznie mogliśmy porozmawiać na tematy dotyczące rozwoju dzieci, asertywności w stosunku do dziecka i wielu aspektów mądrego rodzicielstwa. Opowiedziała nam również o produktach Evo Kids czyli o testach, które pozwolą sprawdzić poziom rozwoju dziecka w jednym z siedmiu obszarów – językowym, matematycznym, społecznym, sprawności manualnej, muzycznym, przestrzennym oraz pamięciowym,

IMG_7279

IMG_7282

Dzięki fantastycznej –> FOTORELACJI, którą wykonała Magda czyli Matrioszka Studio możemy wspominać naprawdę udane spotkanie i dlatego bardzo jej za to dziękuję.
Jednak nie tylko zdjęcia zatrzymają dla nas ten wyjątkowy czas spędzony w Sosnowcu, bo przygotowana została również relacja filmowa – samo zobaczcie jak świetnie się bawiliśmy.

 IMG_6943
 
 
Oczywiście nie sposób nie wspomnieć o  S P O N S O R A C H  spotkania, które połączyło blogerów.
Ogromne dla nich podziękowania, bo prezenty były fantastyczne.
 
Bardzo serdecznie dziękuję!
DSC_3532
IMG_6936
IMG_6976
IMG_7050
IMG_7061
IMG_7070
IMG_7139
IMG_7204
IMG_7179
Optymistyczna Mama
 
Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s