Przedsiębiorczą mamą być!

Efektywność każdej mamy zadziwia z pewnością niejednego mężczyznę. My mamy przecież jesteśmy nieocenione w planowaniu, działaniu i efektywnym podziale obowiązków, których mamy tak wiele.
Dlatego też mamy są najlepszymi pracownikami – potrafią działać jak naładowane torpedy, z wiekiem tylko przyśpieszając. Kobiety mamy są niezwykle przedsiębiorcze!

 

Przedsiębiorczą mamą być!

Fantastyczne jest to, że kobiety będąc mamami często jeszcze bardziej rozwijają swoje zainteresowania będące często w konsekwencji źródłem ich przyszłej „pracy”, tworzą swoje niezwykłe działalności przynoszące radość w spełnianiu się z pasją.
Takie mamy poznałam również dzięki działalności blogowej, dlatego też fantastycznym czasem było dla mnie zorganizowanie spotkania dla PRZEDSIĘBIORCZYCH MAM.

Spotkanie, dzięki któremu znalazłam wiele kobiet – mam tworzących też fantastyczne firmy oraz przedsięwzięcia – m.in. była to przedsiębiorcza, sympatyczna Elmira z Escribo (zaglądajcie na stronę sklepu niezwykłych kalendarzy oraz akcesorii, które są bardzo ciekawe – np. spinacze w samoloty czy auta), Konstancja tworząca w NUDA prześliczne rzeczy, czy też Agnieszka z Tulakowa, która z pasji tworzy niezwykle pomysłowe wełniane produkty – niesamowicie podoba mi się to jak fantastycznie w swojej działalności się rozwija – ach te cudne ubranka do sesji fotograficznych – sami zobaczcie TUTAJ. Efekty sesji można zobaczyć na stronie równie przedsiębiorczej mamy Ani z Little world photography – kobiety, która ma cudny zmysł artystyczny do fotografowania.

Wiele takich kobiet spotykałam równie na innych spotkaniach, które tworzyły blogujące mamy.
Oto te wszystkie kobiety z pasją – znajdziesz je m.in. TUTAJ

spotkanie-7

zdjęcia Agafoto oraz Aguincredible

A Ty jaką mamą jesteś?
W jakiej dziedzinie przedsiębiorczą?

Optymistyczna Mama

 

 

 

Reklamy

Jedna uwaga do wpisu “Przedsiębiorczą mamą być!

  1. Też mam swoją działalność. Staram się istnieć na polu tekstowej obsługi stron internetowych 😀 To ze względu an wykształcenie i doświadczenie. Szalenie brakuje mi pomocnej babci, aby w pełni rozwinąć skrzydła, czasem mam dołki z powodu samotności w tym przedsiębiorczym macierzyństwie. Staram się jednak trzymać!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s