Opowiedź historię swojego misia

W dniu, w którym najważniejsze są MISIE chciałabym zaproponować małą zabawę w opowiadanie historii o najukochańszych misiach.
Chyba każdy miał jako dziecko jakiegoś pluszaka, którego kochał nad życie, który pomagał mu usnąć i nawet chodził do przedszkola. Wiem, że pamiętasz jeszcze tę historię. Najczęściej opowiadasz ją właśnie swojemu dziecku. Najfajniejsze, że nasze dzieci też mają już swoje historię.

Jako mała dziewczynka uwielbiałam pluszaki, w dalszym ciągu je lubię, przechodząc w sklepie pełnym misiów nie potrafię się oprzeć ich urokowi i spojrzeniu. Ale nie tylko te mięciutkie mnie zachwycały – Koralgol, Puchatek, Uszatek to moi cudni przyjaciele z dzieciństwa. Uwielbiałam te bajeczki.
A jednego misia to nawet na studia zabrałam, jak miło i przyjemnie było spędzać z nim czas, wszystkiego wysłuchał i nigdy nie narzekał.

Teraz to historia mojego syna urzeka mnie każdego dnia. Najpierw był miś malutki, brązowy, którego Wiktorek zawsze miał ze sobą, z którym podróżował i którego mocno przytulał. Następny to miś przyjaciel – z którym jest do dziś. Chodzi do przedszkola, wyjeżdża na wycieczki, jest w najważniejszych momentach. Był na urodzinach pomagając zdmuchiwać świeczki, ostatnio nawet w szpitalu (syncio powiedział Mamusia napisz do Tatusia smsa, żeby przywiózł misia przyjaciela) i tylko raz został na chwilę zapomniany i został u cioci i Tosi w Mińsku, ale szybciutko został przesłany kurierem do domu. Taki to miś przyjaciel podróżnik. Najlepszy, czasem brudny już latem, kiedy wchodzi w każde błotko razem z moim małym smykiem. Jak tu nie kochać misia przyjaciela.

miłość do misia

Czytając wpis z 2012 roku uświadamiam sobie, że w kwestii misia u Wiktorka nic się nie zmieniło. Przyjaciel miś jest z nami już jakieś 3 lata niezmiennie najważniejszy. Dlatego w DNIU PLUSZOWEGO MISIA zdecydowanie chcemy i musimy o nim wspomnieć. Jutro będzie miał swój kolejny dzień w przedszkolu, ale wyjątkowo inny niż zawsze, bo jutro pozna inne misie kolegów i koleżanek Wiktorka, wszak misie w dniu jutrzejszym w przedszkolu będą bardzo ważnymi przyjacielami. Bardzo ciekawe dla Wiktorka jakiego misia przyprowadzi jego przedszkolny przyjaciel Bartosz. A ja będę chłonąć historię mojego syna po zakończeniu dnia przedszkolnego.

 misie

Biały ukochany Miś Przyjaciel w uściskach Wiktorka.

DSC_7731

IMAG0664

DSC_2869

Powiedzcie jakie Wy i Wasze dzieci macie misiowe historię.
Wyślijcie zdjęcie na optymistycznamama@gmail.com – utwórzmy misiowe foto-historie.

Na zgłoszenia czekam do 30 listopada.
Zróbmy prezent misiom naszych dzieci!
Na najlepsze czeka gwiazdkowa nagroda niespodzianka.

podpis Optymistyczna

Reklamy

Jedna myśl na temat “Opowiedź historię swojego misia

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s