Magiczne drzewo. Cień smoka. Przedpremierowo!

Uwielbiam czytać książki, chociaż nie często o nich piszę.
Ale mam wiele, które zdecydowanie mogę Tobie drogi czytelniku polecić. Ale o tym innym razem.
Dziś mam coś magicznego, młodzieżowego, z fantastycznymi elementami godnymi niezwykłej wyobraźni.
Zatem zasiądź wygodnie w fotelu i zapraszam do lektury powieści.

Moja wyobraźnia nie zna granic, uwielbiam czytanie historii, które potrafią niezwykle wciągać swoją fabułą i zawsze takie książki potrafię czytać z ogromną przyjemnością. Ostatnimi czasy otrzymałam z Wydawnictwa Znak Emotikon przedpremierową książkę Andrzeja Maleszki z serii „Magiczne drzewo” – dokładnie „Cień smoka”. Ucieszyłam się niezwykle, bo serię Magiczne drzewo bardzo lubię, ale z tej filmowej strony, bowiem na podstawie książek powstał nagradzany (za wyobraźnię, mądrość i humor) na całym świecie film oraz serial. Z pewnością możecie znać film, w którym w rolach głównych występowali m.in. Agnieszka Grochowska i Andrzej Chyra. Jednak nie o filmie chcę Tobie opowiedzieć, a o książce.

 

Zatem zaczynamy podróż do niekończącej się wyobraźni.

MAGICZNE DRZEWO. CIEŃ SMOKA. Przedpremierowo!

Niesamowita historia z fantastycznymi elementami, można powiedzieć w sferze wyobraźni bardzo prawdziwa, bo któż z nas mając magię na wyciągnięcie ręki nie chciałby zmieniać swojego życia na lepsze. Jednak nieostrożny czar może wywołać wiele niespodzianek, czasem bardzo przerażających, i tak też się stało tym razem.

Bohaterowie Kuli, Gabi i Blubek wywołali małe zamieszanie w swojej szkole, by przywrócić stan do porządku dziennego muszą zdobyć figurkę z Magicznego Drzewa. Przedmiot jest nagrodą w konkursie tańca, ale kto w nim zatańczy? Zdobyta niesamowita figurka przeistacza się w żywą istotę obdarzoną niezwykłymi cechami. Dzięki niej Kuki, Gabi, Blubek oraz gadający pies Budyń zwyciężą przybysza z podwodnego świata. Magia, latająca kula, smok i potężne stwory! Zamek na dnie morza i „cudowne dziecko”. Przygodowa powieść, którą czyta się w niezwykłym tempie, a jednocześnie mądra książka mówiąca o ważnych sprawach dzieci.

 

magiczne drzewo

POLECAM. Przekonaj się sam do czego może doprowadzić niezwykła magia!

A zaczyna się tak niewinnie … w szkole.

Magiczne drzewo. Cień smoka


FRAGMENTY KSIĄŻKI
 
zobacz, że nie można się oderwać od tej historii.

PREMIERA KSIĄŻKI – 9 październik 2014!

„Cień smoka” jest moim pierwszym spotkaniem z serią książek „Magiczne drzewo” i wiem, że nie ostatnim. Sama byłam bardzo zaskoczona tym, iż powieść o smokach tak może wciągnąć dorosłą osobę po 30-tce, nie mogę nie wspomnieć, iż książka mająca 480 stron. Powiem szczerze, że historie o smokach jakoś szczególnie mnie nie pociągały, a jednak czytając z moim 4-letnim synem bardzo zainteresowała nas ta historia i bardzo kibicowaliśmy bohaterom Magicznego drzewa.
A Wy znacie już tę serię?

Magiczne drzewo

Andrzej Maleszka, reżyser filmowy, autor scenariuszy, powieści i sztuk teatralnych. Jest zdobywcą „telewizyjnego Oscara” EMMY AWARD oraz kilkudziesięciu nagród na festiwalach filmowych w Nowym Jorku, Chicago, Monachium, Kairze i innych.
Książki z serii Magiczne Drzewo wydawane są na całym świecie, m.in. w Japonii, Chinach i Korei Południowej.

 

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na temat serii „Magiczne drzewo” zobaczcie –> TUTAJ, znajdziecie tu wiele ciekawych informacji, a –> TUTAJ możecie znaleźć filmy z tej serii.
Chociaż lepiej na poczatek przeczytajcie jednak książkę – warto – wyobraźnię lepiej jednak samemu sobie kształtować!

 

Optymistyczna Mama

Reklamy