Blog Day 2014

Blog Day – to Międzynarodowy Dzień Blogerów, w którym blogerzy polecają sobie inne blogi, zachęcając równocześnie do zabawy kolejnych blogujących, w ten sposób tworzy się łańcuch dobrych miejsc w sieci. Niezwykła ilość blogów powoduje, że nie jesteśmy w stanie dotrzeć do bardzo wielu interesujących, mądrych, przemyślanych, niecodziennych i kreatywnych. Stąd właśnie ten dzisiejszy dzień. Możemy polecać sobie wzajemnie te fantastyczne miejsca w sieci, odkrywając niejednokrotnie perełki, które zainteresują na dużej. 

Zasady Blog Day są proste:

  1. Znajdź pięć blogów, które Tobie wydają się interesujące.
  2. Powiadom ich autorów, że zaprosiłeś ich do BlogDay.
  3. Napisz krótki opis polecanych blogów i zamieść link do nich.
  4. Opublikuj wpis podczas BlogDay (31 sierpnia).
  5. Powiadom o swoim wpisie cały świat korzystając z mediów społecznościowych i tagu #BlogDay albo #blogday2014

blog

Czas więc na moje typy pięciu blogów, do których polecam Wam zajrzeć.

1. Po sukces na szpilkach – Blog kobiet sukcesu, to hasło przekonało mnie na 100%. Uwielbiam bowiem kobiety sukcesu, kobiety przedsiębiorcze, które dążą do wyznaczonych celów i potrafią inspirować do zmian na lepsze. Blog Kasi poznałam stosunkowo niedawno (w przeciągu miesiąca), ale już uwielbiam i nadrabiam zaległości w czytaniu).

2. Love 2 work  – Emilka i Monika – obie fantastyczne, kreatywne, inspirujące, niezwykle siostry bliźniaczki. Stworzyły miejsce, w którym przekazują tak naładowaną energię, że chce się wszystko zmieniać na lepsze. One są NAJLEPSZE, do czego też przekonują inne osoby, aktualnie zainspirowały do tegoż właśnie projektu już około 100 osób.

3. Sen Mai – uwielbiam Ulę za jej kreatywność, za przedsiębiorczość, za inspiracje każdego dnia. Uwielbiam jej projekty, wyzwania, jest dla mnie prawdziwą perełką inspirującą do działania, rozwijania się, która niezwykły sposób potrafi dać do myślenia na bardzo wiele tematów. Niezmiennie uwielbiam już kolejny rok. 

4.  Lady of the house  – uwielbiam Gosię, za jej estetykę, fantastyczny styl w jakim urządziła swój dom i jaki jest wokół jej osoby. Bardzo dobrze czuję się na blogu Lady of the house ze względu na atmosferę, która jest ciepła i przyjazna, po za tym obie mamy syna o imieniu Wiktor, co również ma znaczenie. Lubię jej inspirujące wpisy na każdy temat.

5. Catherine the owner – nowy blog na liście moich interesujących, od samego początku przyciąga! Autorka Kasia to kobieta przedsiębiorcza, wprost idealnie, bo takie właśnie kobiety uwielbiam. Przedsiębiorczość to cos co kocham (pisałam o tym w jednym z ostatnich wpisów). Zdecydowanie polecam.

 

Wyszła mi zatem niezwykła piątka blogerek, przedsiębiorczych kobiet, nie planowałam tego, a jednak – powiem jednym słowem UWIELBIAM Was dziewczyny. 

Zajrzyjcie  koniecznie w polecane blogi, a jeśli Wam się spodobają, zasubskrybujcie, dodajcie do ulubionych, przybijcie wirtualną piątkę z autorem. Dzień #BlogDay się jeszcze nie skończył – jeśli prowadzisz swojego bloga również zrób swoją piątkę blogów, które są warte poznania przez Twoich czytelników.

podpis

Reklamy