Pomysł na album na chrzciny

Co może być fantastyczna pamiątką z okazji chrztu świętego?
Taką myśl mam w ostatnim czasie ze względu na to, że po raz pierwszy (już za tydzień) zostanę chrzestną małego Błażeja. 

Przypomniała mi się nasza uroczystość oraz to jaką ogromnie miłą pamiątkę otrzymaliśmy właśnie od chrzestnej Wiktorka. Był to album na zdjęcia wraz z kilkoma pięknymi fotografiami, którymi po urodzeniu synka zasypywaliśmy najbliższych, a najfajniejsze jest to, że każdy był podpisany bardzo ciekawymi hasłami.  Uwielbiamy wracać do tego albumu, tym bardziej, że była to pamiątka niespodzianka, w której również nasz mały Wiktorek otrzymał wiele pięknych życzeń. Myślę, że z pewnością za jakiś czas będzie z przyjemnością czytał te piękne słowa, które były do niego kierowane. 

Album na chrzciny może być wspaniałą pamiątką uroczystości Chrztu Świętego. Możesz stworzyć go sama, zakupić już gotowy, albo jak my być miło zaskoczonym z niespodzianki. Fajnie dać go do podpisania wszystkim gościom. Poniżej przedstawiam jak wyglądał nasz album niespodzianka.
Dziękujemy Patrycja za ten prezent.

 

DSC_1934

 

DSC_1938

 

DSC_1939DSC_1940

DSC_1941

DSC_1945
Aktualnie Wiktorek uwielbia oglądać z nami wspólnie ten album, ale również inne, bo my bardzo lubimy wspominać, przypominać sobie najpiękniejsze chwile. Własnie fotografie maja tę moc uwiecznienia tych fantastycznych momentów.

Przeglądając albumy albo zdjęcia w aparacie zawsze z Wiktorkiem opowiadamy sobie różne historie z nimi związane i mamy przy tym wiele radości. Śmiechów często też jest co nie miara, bo zabawne momenty nie raz udało nam się uwiecznić.

DSC_1948

DSC_1949

Mam nadzieję, że spodobał się nasz pomysł na jeden z prezentów na chrzciny.
Z przyjemnością czekam na Wasze inspiracje dotyczące prezentów dla dziecka z okazji Chrztu Świętego.

Może następnym razem pokażę Wam zdjęcia z uroczystości Chrztu Świętego.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

podpis

Reklamy