Lato w kolorze słońca

Żółty i jego odcienie, to jeden z najmocniejszych trendów w sezonie lato 2014.
Zdecydowanie wszystkie odcienie żółtego są hitem wakacyjnych stylizacji.

kolor-slonca

Żółty to niezwykle energetyczny, optymistyczny kolor, poprawia humor i sprawia, że wygląda się niezwykle świeżo i promiennie. To barwa, która kojarzy mi się ze słońcem, ciepłem i wigorem. Zawsze bardzo pozytywne emocje wzbudza osoba ubrana w kolorze słońca.

W tym sezonie modne są wszystkie odcienie tej barwy: kanarkowy, musztardowy, limonkowy, miodowy, cytrusowy czy słoneczny. To zdecydowanie gorący trend, który odświeża szafę i wpłynie bardzo pozytywnie na samopoczucie.

Z całą pewnością stylizacje w kolorze słońca przyciągają spojrzenia i sprawiają, że nie przejdziesz nie zauważona!

 

Letnia cytrusowa rewolucja!

Żółty doskonale wygląda w połączeniu z czernią, bielą, granatem, szarością oraz z pomarańczem. Ważne by było kolorowo, soczyście i energetycznie!

stylowi_pl_moda-damska_zolty-akcent_5471959

źródło

 

 

żółte spodnie

 źródło

 

Kolor ubioru a charakter

Kolor żółty jest najodpowiedniejszy dla osób lubiących władzę i kontrolę oraz pracę związaną z wykorzystaniem intelektu. Działa on inspirująco, stymulująco, sprzyja otwartości umysłu. Jest to kolor kojarzony ze Słońcem – nosząc go jaśniejesz najpiękniejszym światłem.

 

file.modny-zolty-zolty-moda

Inspiracje w kolorze słońca

Fantastycznie wyglądają wnętrza, w których można zobaczyć cytrynowe domowe dodatki. Mogą to być meble, krzesła, poduszeczki czy np. kwiaty.

dodatkiFoto

 

żółte dodatki

źródło 

 

Oczywiście latem nie można zapomnieć o lemoniadzie z lodem i miętom. Zdecydowanie takie połączenie jest idealne na letnie gorące dni i wieczory. 

sparkling-bourbon-lemonade-ftr

źródło

 

 

 

W kolorze słońca, szczególnie w letnim okresie może też być wesele 😉 Ślubnych inspiracji nic nie zaskoczy, nawet słoneczna, cytrynowa barwa.

ślubne inspiracje

źródło 

Ciekawa jestem jak u Was z kolorem słońca, lubicie/macie coś w w swojej garderobie w tym kolorze?
Wrzucajcie fajne linki z ciekawymi propozycjami z użyciem żółtego.

 

podpis

Reklamy