Przedsiębiorczą kobietą być!

6:00 rano dzwoni budzik, prysznic, make-up, elegancka sukienka, żakiet, przygotowany samochód, a więc gotowa i można wyruszać. Gdzie? Do pracy trzeba wyruszać, bo my kobiety-mamy lubimy i chcemy pracować.
Dlaczego chcemy pracować, bo chcemy się realizować, bo mamy pasje, które nas do tego pchają, bo chcemy być wśród ludzi, bo jesteśmy przedsiębiorcze – biznes mamy!

Ale jak naprawdę wygląda praca przedsiębiorczych Mam?
Niedługo się dowiecie – za jakiś czas się spotkamy, by się tego dowiedzieć!
Co powiecie na wiosnę – myślę, że to będzie doskonały czas, aby się spotkać.
Zatem czekajcie na szczegółowe informacje.

Ciekawa jestem co dla Ciebie oznacza być przedsiębiorczą mamą?

pracujaca-mama

Biznes Mama z pasją
Bycie mamą nie oznacza konieczności rezygnacji z siebie, własnego rozwoju, z życia zawodowego. Wręcz przeciwnie, to fantastyczny czas, który daje wiele możliwości, niekiedy właśnie wtedy stajemy się bardziej pewne siebie, mamy cel, dzięki czemu może to zaowocować znalezieniem ciekawego zajęcia. Bycia mamą niesie ze sobą nowe doświadczenia, które dają wiele siły i energii, często w tym okresie kobiety też odkrywają swoją prawdziwą pasję, co skutkuje własnym biznesem. Mama staje się przedsiębiorczą, biznes kobietą.

Uwielbiam poznawać mamy, które właśnie realizują się z pasją. To fantastycznie obserwować rozwój jaki idzie wraz byciem najlepszą mamą. Szczęśliwa, zrealizowana mama daje ogrom szczęścia swojemu dziecku.

Czym jest Twoja pasja?
Jak zmieniło się Twoje życie kiedy zostałaś mamą?

podpis

Reklamy