Top 10 wpisów Optymistycznej Mamy

Miałam dzisiaj dziwny sen.

ta ulica

Wieczór, pusta ulica, na niej w czerwonym „porsche” ja z mężem mkniemy niczym błyskawica. Jedziemy w bliżej nieokreślonym kierunku. Spokojnie przemierzamy kolejne kilometry. Jest tak spokojnie, że nic się tu wydarzyć nie może.
A jednak stało się… naprzeciw nas pojawił się on – niczym statek widmo … samochód policyjny. To było prawie jak zderzenie z siłą czarnej złej mocy. Kolejnym etapem tej historii jest już tylko zaproszenie funkcjonariuszy policji  do podpisania mandatu oraz ku mojemu zdziwieniu wręczenie książki Tomka Tomczyka „Blog”. Pojawienie się samego autora było dla mnie prawdziwym zaskoczeniem, Kominek zobligowany był przy każdym mandacie do podpisu własnej książki. Hmmmm czyżby Kominek wszedł we współpracę z Policją.

Skoro już w snach spotykam Kominka, dostaję „Bloga” to świadczyć może tylko o jednym, blogowanie przedostaje się nawet do sennych marzeń, a przez co można dostać bzika, albo że blogowanie to ważna cześć mojego życia, niekonieczne z Kominkiem w tle.
PS. Tomek czekam na książkę 🙂

Będąc przy blogowaniu przedstawiam Top 10 najbardziej interesujących wpisów od początku powstania bloga.
Najczęściej odwiedzanym wpisem było menu na przyjęcia urodzinowe.
Ciekawe, że wariacje z pomponami są w dalszym ciągu na wysokiej pozycji. Hmmm interesujące,czyżby pompony tak przeciągały?
Fajnie, że podobały się również ciekawostki dla kobiet w ciąży – dla przypomnienia I, II, III.

urodziny2

1. Manu na przyjęcie urodzinowe dziecka

2. Rymowanki, wierszowanki …

3. TARTA z fetą, brokułami i pomidorami

4. Ciekawostki dla kobiet w ciąży – II trymestr

Kobieta w ciąży?

5. Czy warto czytać dzieciom bajki?

6. Wariacje z pomponami

pufa

7. Nowe przygody „Jake’a i piratów z Nibylandii”

8. Let’s Talk – czyli wywiad z Edytą z Life Skills Academy

9. Spotkanie Mamowe w magicznym Krakowie

10. A jaki wpis jest dla Ciebie najciekawszy, najbardziej inspirujący a może warty uwagi i polecenia wpis Optymistycznej Mamy?

podpis Optymistyczna

Reklamy