Inspiracje na świąteczny czas

Czy wyobrażacie sobie święta bez dekoracji? – bez idealnej choinki pachnącej lasem, złotych lub czerwonych bombek, jemioły, pod którą można bezkarnie się całować oraz stroików i świec, które tak pięknie mogą zmienić atmosferę w magiczną i świąteczną.

Dla każdego idealna dekoracja jest zupełnie inna, różnią się między sobą kolorami, niektóre bardziej nowoczesne lub zupełnie tradycyjne, ale zawsze mają one niepowtarzalny świąteczny akcent – zielona gałązka świerku czy jodły, świeca, bombka. Każdy z nas chce mieć takie świąteczne akcenty, które tylko zbliżają do tego wyjątkowego dnia 24 grudnia. W taki sposób można już sobie podśpiewywać – co raz bliżej święta – o czym przypominają nam każdego dnia reklamy!
To już tylko 2 dni!

1499534_670903176293321_710533439_n
Bardzo ciekawe inspiracje można odszukać na stronie ogrodnika Tomka, który zdecydowanie ma ogromy talent i jest też twórcom świątecznej choinki z Blogowigilli, na której pojawiłam się i ja podczas warszawskich spotkań blogowych. Poniższe 2 zdjęcia właśnie z tej strony pochodzą. kompozycje_swiateczne_4-640x426

stroiki_bozonarodzeniowe8-640x426
Oczywiście my też już jesteśmy przygotowany do świątecznego ucztowania, świadczą o tym nasza idealna choinka, gwiazda betlejemska i kilka innych szczegółów. Jeszcze coś z pewnością się tu pojawi, bo ja kocham dekoracje – właśnie – przede mną jeszcze stworzenie stroika, by jeszcze piękniej wyglądał nasz wigilijny pełen przepysznych potraw stół.

DSC_0410

DSC_0413

DSC_0416

DSC_0418

DSC_0420

DSC_0424

DSC_0425

DSC_0427

Mamy coś jeszcze wyjątkowego na święta – małego, słodkiego urwisa – prawie jak Kevina, który jak już zostaje sam w domu, to ma wiele pomysłów, by świąteczny czas nie był nudny. Nasz Wiktorcio mały czeka już na prezenty psocąc przy tym nie na żarty. A jak tam Wasze dzieci w tym wyjątkowym świątecznym czasie – pomagają i dekorują razem z Wami?

DSC_0377

podpis Optymistyczna

Reklamy

2 myśli na temat “Inspiracje na świąteczny czas

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s