Jak powinna wygladać kobieta w dniu urodzin swojego męża?

Dzień urodzin Twojego mężczyzny, męża, partnera etc. – to wyjątkowy, jakże ciekawy dzień.
Wszystko niby dla niego powinno być przygotowane, powinien być tort, pyszny obiad, dzieci uśmiechnięte, niemarudzące najlepiej. Powinno być na pewno miło i fantastycznie.

Ale jak powinnaś Ty w tym dniu wyglądać? Wszak od tego będzie zależało również jak ten dzień się potoczy, czy będzie dobry czy też nie.

Pierwsze co powinnaś z rana powiedzieć to dzień dobry, kocham Cię … no i już posmarowałam dla Ciebie chleb, zatem zapraszam na śniadanie. Mąż szczęśliwy zjada z dzieckiem śniadanie, a Ty w tym czasie, jeśli tego jeszcze nie zrobiłaś powinnaś zrobić się na bóstwo, make-up przynajmniej tak dobry w jakim do pracy się wybierasz. No musisz być jak bogini, masz wyglądać pięknie – jeśli nie dla niego – to dla siebie (lub na odwrót).
Jeśli nie masz przez pół dnia czasu na dobry make-up, bo po całym tygodniu sprzątasz mieszkanie czy też dom to zrób ten makijaż chociażby przed 17. Może wcześniej nie zauważył, że go nie miałaś.

Jeśli urodziny to powinien też być tort. Tak tort, ale jaki i czy wyjdzie. Najlepiej, aby był taki jaki Twój ukochany lubi, coś co z pewnością mu posmakuje. Ja rok temu zrobiłam fantastycznie wyglądający tort bezowy (pierwszy raz w życiu – miał być przecież wyjątkowy, przepis z Kwestii Smaku, więc uwierzcie wyglądał pięknie), ale dobrze wyglądający nie zawsze znaczy smaczny – no ok był bardzo słodki, ale przecież beza jest słodka. Podsumowując – zrób normalne ciasto, bo za rok zrobi sobie sam. Hmmm a może to nie jest taki zły pomysł. Masz przez to kilka godzin dla siebie, gdy mąż pichci w kuchni.

Jeszcze jedno w takim dniu  powinien być wyjątkowy obiad, ale jeśli nie masz szczęścia w kuchni i potłuczesz szklane naczynie do zapiekania, przecinając przy tym nogę, to chociażby zrób coś co da się zjeść. Chyba, że tak tragicznie nie będzie z tą nogą. Wyjątkowy obiad wszak raz w tygodniu powinien być, tym bardziej, że na weekendzie wypadają urodziny Twojego męża.

Ubierz się dobrze, albo najlepiej bardzo dobrze, powinnaś wyglądać lepiej niż jak wychodzisz do pracy. Ale ubierz się już po tym jak ugotujesz ten obiad, zrobisz tort, bo lepiej jak na sukience czy bluzeczce nie będziesz miała plamy z sosu, soku czy też krwi, która może się pojawić – zwłaszcza gdy coś tam się potłucze.

To myślę, że najważniejsze mamy za sobą, abyś się doskonale przygotowała na wieczorne świętowanie urodzin swojego wspaniałego, najlepszego, najukochańszego na świecie męża.

Podsumowując:
– na początek dzień dobry kocham Cię
– życzenia
– zrób make-up
– ubierz się fantastycznie
– tort, ciasto
– doskonały obiad
– prezent
– dobre wino
– muzyka, najlepiej –> optymistyczna
– pozostaje na koniec tylko dobry sex!

To byłoby na tyle – jeśli się uda, to – ten dzień będzie doskonały!

Wszystkiego najlepszego kochany mężu!
*
Tak powinno być wzorcowo w dniu urodzin Twojego męża.
A te rogi nie z tego o czym sobie teraz myślisz, jakoś po prostu lepszego wzorcowego zdjęcia nie znalazłam.

118361

podpis Optymistyczna

Reklamy