Co raz bliżej święta …

…. co raz bliżej święta …
Niedługo usłyszymy w reklamie, że naprawdę co raz to …, po za tym p
owolutku czuć już zapach pierników, jodły i zimy, a tym samym bliżej nam do świąt. No dobra może całkiem jeszcze tych zapachów nie czuć, ale … wszędzie już co raz to bardziej świątecznie się robi, zwłaszcza w supermarketach, tam już świąteczne dekoracje, bombki i choinki. Zaczyna się świąteczny szał.

Listopad powoduje, że już co raz to zimniej się robi i chociaż nie przepadam za zimnem to lubię gdy za oknem pada delikatny śnieg, jak z bajki – a to pewnie już niedługo. To jest prawdziwa świąteczna sceneria.

1459298_548606608548379_1394488532_n
Zanim jednak Święta, to przed nami Mikołajki i prezenty, spotkania, cudowne chwile. Mój syn zawsze bardzo się cieszy na ten czas, bo jak każdy dzieciaczek uwielbiam spędzać czas z rodziną i oczywiście uwielbia prezenty. Co prawda codziennie powtarza nam Mamusiu kupisz mi to, Tatusiu kupisz mi to. Wszystko wszak jest niezbędne takiemu 3-latkowi.

Świetnie się składa, że taki Mikołajkowy rodzinny prezent właśnie otrzymaliśmy.
Świetne Matki Blogerki czyli fantastyczna, przedsiębiorcza Kamila, poważna i interesująca Paulina oraz tajemnicza, przedsiębiorcza Ola wraz z organizatorem jakim jest Park Św. Mikołaja zaprosili 15 blogujących Mam, które wraz ze swoimi dziećmi ich Tatusiami będą się bawić w fantastycznym miejscu w Małopolsce, w Parku Świętego Mikołaja w Zatorze – uwierzycie Parku Świętego Mikołaja! Będziemy z pewnością przygotowywać się do Mikołajkowego czasu, który już niedługo, bo do 6 grudnia tylko 24 dni! Hmmm już to widzę – to będzie doskonały czas z fantastycznymi mamami – przedsiębiorczymi super mamami, które wiedzą jak zorganizować czas by dzieci były szczęśliwe i Mamy zadowolone, z pewnością i Tatusiom spodoba się to miejsce!
Już nie mogę się doczekać, czekam na więcej informacji.
I jak tu nie być optymistyczną skoro na każdym kroku jeśli tylko chcesz mamy tyle fantastycznych możliwości, spotkań, wyzwań i radości.

1424393_548603775215329_803446029_n

Spotykamy się więc 29 listopada w Parku Świętego Mikołaja w Zatorze. Będzie fantastycznie dla całych naszych rodzin, a myślę, że dzieci będą szczególnie ucieszone możliwością poznania Mikołaja, może nawet wręczą mu swoje listy, na których są te wszystkie prezentowe oczekiwania.

Zator

Skoro jesteśmy przy Mikołajkach to czas może już pomyśleć o prezentach, chyba lepiej teraz zamiast w grudniu z wypiekami na twarzy i w tłumach rozbić zakupy.
Można by zrobić na przykład listę top 10 co chcielibyśmy dostać pod choinkę lub też czym chcielibyśmy innych obdarować. To doskonały pomysł. 
Zatem niedługo i taka lista się tu znajdzie.

podpis Optymistyczna

Reklamy