Blog Day 2012

Piszemy, tworzymy, blogujemy, a dziś mamy … Dzień Blogera.

Jestem w świecie blogerów już od roku. W sumie wyszło jakoś tak zwyczajnie, po prostu zaczęłam pisać. Pomyślałam, że chcę zatrzymać ważne, interesujące, niezwykłe i te zwyczajne chwile w miejscu, do którego zawsze można się szybko przenieść, a gdzie w dzisiejszych czasach najłatwiej – w internecie. A że kiedyś prowadziłam/pisałam 😉 pamiętniki, w dodatku kilka lat, bo chyba z 6, przyszło mi to jakoś tak po prostu.
Z pamiętnikami/kalendarzami jest fajna historia, bo jak czytam te, które zaczynałam w wieku 15 lat, to jestem ubawiona zawsze niesamowicie.


31 sierpnia – przez ten jeden dzień blogerzy z całego świata publikują notkę polecającą 5 innych blogów, najlepiej gdy są to blogi o innej tematyce, z innej kultury. Tego dnia czytelnicy bloga, będą krążyć po sieci i odkrywać nowe, nieznane blogi ciesząc się z odkrycia nowych ciekaych blogów i blogerów.

Inicjatorem Dnia Blogów jest Nir Ofir, którego zainspirowały statystyki. Okazuje się bowiem, że większość czytelników blogów rzadko kiedy dociera do tych topowych. Czy takie zjawisko można nazwać social media? Stwierdził, że nie bardzo i potrzeba zmian 🙂 Pierwszy Dzień miał miejsce 31 sierpnia 2005 roku.

Oficjalne zasady:
Znaleźć 5 blogów, które Tobie wydają się interesujące.
Powiadom 5 innych blogerów, że zapraszasz ich do zabawy w BlogDay.
Napisz krótki opis polecanych blogów i zamieść link do nich.
Opublikuj wpis w BlogDay (31 sierpnia).
Dodaj BlogDay tag za pomocą tego linku:http://technorati.com/tag/BlogDay2010 oraz link do strony internetowej, na BlogDay http://www.blogday.org

Blogi, które polecam:
– http://ekoponidzie.wordpress.com/ – przedstawiający najważniejsze aspekty dotyczące Ekologii, szczególnie tej w rejonie Ponidzia – bardzo ciekawie, przydatne rzeczy można tu przeczytać. Ekologia to nasza przyszłość. Bądźmy eko.

– http://fashionelka.pl/ – to już bardzo rozpoznawalna blogerka tworząca lifestylowy blog z naciskiem na modę. Jak pisze o sobie „Moda to coś co mnie fascynuje, a ten blog umożliwia mi dzielenie się tą pasją z innymi.” Polecam, zaglądam codziennie.

– http://www.makelifeeasier.pl/ – znany i napewno bardzo lubiany „Blog o modzie, gotowaniu i zakupach. W lekkim stylu pokazuje jak ułatwić sobie życie, codziennie nowe aktualizacje.”Przepisy kulinarne Zosi są niesamowite i pięknie fotografowane. Polecam bo codziennie zaglądam.

– http://zdrowienazdrowie.pl/ – zdrowe przepisy, porady eksperta w tematyce odżywania. Ciekawostki o prawidłowym odżywianiu w naszym życiu.

– http://www.kwestiasmaku.com/index.html – przypadkiem znaleziony kulinarny blog, super, rewelacyjne przepisy, piękne zdjęcia i wszystko jakoś tak zgrane. „Blog kulinarny Kwestia Smaku. Najlepsze przepisy kulinarne i apetyczne zdjęcia.” To wszystko się zgadza.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s