Spacerkiem po Busku Zdroju

Busko Zdrój moje urokliwe niewielkie rodzinne miasto, w którym z moją małą rodzinką uwielbiamy spędzać czas. Uwielbiamy zwłaszcza w Parku Zdrojowym, gdzie przyjemnie zawsze spacerujemy.

Miasto Busko Zdrój położone jest w południowej części województwa świętokrzyskiego. Oddalone jest  o 50 km na południe od Kielc i 80 km na północny wschód od Krakowa. Leży na pograniczu Garbu Pińczowskiego i Niecki Soleckiej, w otulinie Parków Krajobrazowych Ponidzia.
Busko Zdrój znajduje się w czołówce miast uzdrowiskowych w kraju i za granicą oraz pretenduje do rangi stolicy regionu Ponidzia.

http://www.parki.org.pl

Miło jest odwiedzić swoje rodzinne miasto, pokazać swojemu dziecku  gdzie spędzało się wolny czas, gdzie są ciekawe miejsca, dobre lody, dużo zieleni, gdzie można się wybiegać.
Teraz czas spojrzeć na swoje dziecinne/rodzinne miejsce z innej perspektywy,                        z perspektywy Mamy, która pokaże atrakcje dla dziecka. Z każdym rokiem oczywiście coś innego zaciekawi mojego małego Wiktorka. Mam nadzieję, że pokocha to miasto i zawsze
z wielką radością będzie chciał to powracać. Odwiedzić babcię, która przygotuje pyszności i która wyjdzie na spacer z wnuczkiem 😉 Zobaczyć co słychać u Cioci, Wujaszków oraz ślicznej siostry ciotecznej Natalki.

Były zabawy na placu zabaw, wspinaczki oczywiście ulubione piaskownice.

Biegaliśmy po zielonej trawce, a Wiktorek to się nawet rozmarzył, leżąc sobie
i odpoczywając po udanej zabawie.

Ten wyjazd do Buska był rodzinny, sportowy, bo Euro było wszędzie. Był super.
Dzieci w Busku bawiły się rewelacyjnie, rodzeństwo cioteczne mogło ze sobą troszkę się pobawić, napewno jak podrosną nie raz to powtórzą.

Reklamy